Kamyon kiralama şirketi İstanbul aylık kamyon kiralama fiyatları 2023 güncel ücret Kamyon kiralayan lojistik firmaları Lojistik kamyon kirala. Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık kamyon kiralama hizmeti için bizden ücretsiz teklif alınız.

Kamyon Kiralama Şirketi

Kamyon kiralama şirketi İstanbul’da kamyon kiralama hizmeti sunan kurumsal resmi yetkili nakliye şirketiyiz. Tüm belge bilgi marka ve resmi evraklarımız tam olup, tüm iş ve işlemlerimizi noter onaylı sigorta sözleşmeli şekilde uyguluyoruz.

Kamyon kiralama şirketi İstanbul kamyon kiralama firması
Kamyon kiralama şirketi İstanbul kamyon kiralama firması

İstanbul Kamyon Kiralama Firması

İstanbul kamyon kiralama şirketi arayanlar için İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinde ve Türkiye geneli kamyon araçları kiralama servisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstanbul nakliye şirketi olarak her kesime hitap edecek kamyon araç parkımızda bulunan yüzlerce kamyonumuz hizmetinizdedir.

İstanbul Ev Taşıma Kamyonu Kiralama Firmaları

İstanbul’da ev taşımak için kamyon kiralama firmaları arayan vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. İstanbul şehir içi ev taşıma kamyonu kiralama hizmeti ile günlük kamyon kiralama servisi sağlıyoruz. Bunun yanında İstanbul şehirler arası nakliyat kamyon kiralama hizmeti ile de şehir dışına taşınacaklar için nakliye kamyonu kiralıyoruz.

İstanbul Aylık Kamyon Kiralama Firması

İstanbul aylık kamyon kiralama firması olarak, önceden belirlenmiş planlanmış rezerve edilmiş kamyonlarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sunduğumuz kamyonlarımız şoförlü ve şoförsüz seçeneklerle kiralanır. Remi kurum ve kuruluşlar, özel kuruluşlar ve kamu kurumlarımıza akaryakıt, şoför ve her şey dahil kamyon kiralama ihale teklifi de veriyoruz. İhtiyaç halinde kamyon dışında tır kiralama hizmetimiz ve mevcuttur.

✅ Kamyon Kiralama:Şoförlü veya Şoförsüz
✅ Kasa Seçeneği:Kapalı veya Açık Kasa
✅ Kiralama Seçenekleri:Haftalık, Aylık, Yıllık
✅ Şirket Vergi Levhası:Onaylı Kurumsal

Aylık Kiralık Kamyon Çeşitleri

 • Marketlere kamyon kiralama
 • a101 kamyon kiralama
 • Lojistik kamyon kiralama
 • Çöp kamyonu kiralama
 • bim kamyon kiralama
 • Hafriyat kamyonu kiralama fiyatları
 • Damperli kamyon kiralama
 • 10 teker kamyon kiralama

Şoförlü Kamyon Kiralama Hizmeti

Şoförlü kamyon kiralama hizmeti ile kiraladığınız kamyonun aynı zamanda şoförü de araçla beraber gelir. Sizin için ekstra şoför masrafı bulunmaz şoför sigorta ve maaşı tarafımızca karşılanır. Anahtar teslim her şey dahil ücretlerle kamyon kiralama hizmetimizden yararlanın.

 • Şoförsüz Kiralık Kamyonet
 • A101 kiralık kamyon
 • Günlük Kamyonet Kiralama
 • Tır Kiralama fiyatları
 • Sahibinden Kiralık DAMPERLİ Kamyon
 • Kiralık Kamyonet sahibinden Isuzu

Şoförsüz Kamyon Kiralama Hizmeti

Şoförsüz kamyon kiralama hizmeti ile kiraladığınız kamyonu ya kendiniz kullanırsınız veya maaşlı şoför çalıştırmak sureti ile kamyon kiralama yoluna gidebilirsiniz. İhtiyacınız olan hafif yük, ağır yük veya farklı boyut ve ağırlıklarda kamyonlarımız mevcuttur. Bunun yanı sıra kullanım amacına uygun damperli kamyon ve damperiz kamyon seçeneğimiz vardır. Lifli kamyon ve lifsiz kamyon seçeneği de sunuyoruz. Sizin işinize ve ihtiyacınıza uygun kamyon kasası tercihi de veriyoruz. Dilerseniz size özel kasa tasarlayabiliyoruz.

Kamyon Kiralama Avantajları

Kamyon kiralama avantajlarından faydalanın. Yıllık servis, bakım, lastik, yağ, Kamyon servis bakımı, Kasko ücreti, Sigorta ücreti derken aylık 10 – 15 bin tl ye size mal olarak kamyon satın alabilirsiniz. Veya dilerseniz buna yakın ücretlerle Kozcuoğlu Nakliyat şirketimizden nakliye kamyonları kiralayabilirsiniz.

Kamyon Kiralama Avantajları Faydaları Nelerdir ?

 • Kendi finansal kaynaklarınızı araca değil işe yönlendirirsiniz.
 • Kredi Banka limitinizi boşuna doldurmazsınız.
 • Öngörülemeyen kaza, bakım gibi masraflarla uğraşmazsınız.
 • Kiralama faturasını masraf göstererek, vergi masrafını düşersiniz.
 • Bakım, kasko, muayene, 2. el, kaza, vergi gibi konulara değil işine odaklanırsınız.
 • Ekip, kademe vb. ile uğraşmazsınız.

Kamyon Kiralarsanız Hangi Masraflardan Kurtulursunuz?

Kozcuoğlu Holding şirketimiz bünyesinde yer alan kamyonların kiralanması ile birlikte bir dizi masraftan kurtulursunuz. Bu ek masrafların listesini sizler için aşağıya çıkardık.

 • Periyodik Bakımlar
 • Plaka Masrafları
 • Motorlu Taşıtlar Vergisi
 • Zorunlu Trafik Sigortası
 • Kasko
 • Muayene Ücretleri
 • Filo Takip Sistemi

Uygun Kamyon Kiralama Fiyatları

Kamyon kiralama fiyatları kamyon çeşidine göre değişmektedir. Yurt içi kamyon kiralama ücretleri ve yurt dışı kamyon kiralama fiyatları farklılık göstermektedir. Kiralık kamyon, kiralık tır ve kiralık kamyonet araçlarının süreli olarak kiralanması hizmetini sağlıyoruz. Kamyon kiralama bedeli ortalama aylık 2.000 £ olup kiralanacak kamyonun büyüklüğü ve özelliğinin yanı sıra kira süresine bağlı olarak ücretlendirme yapıyoruz.

İndirimli Kamyon Kiralama Ücretleri Listesi

İndirimli ücretlerle kısa süreli veya uzun süreli kamyon kiralama ihtiyacınızı giderin. Yukarıda yer alan kamyon kiralama ücretleri listemiz ortalama fiyat bilgisini barındırır. Size uygun makul fiyatlandırma için ofisimize bekleriz.

Kamyon Kiralama Sözleşmesi Örneği

Kamyon kiralama sözleşmesi örneğini indir ve kendine göre kamyon kiralarken sözleşme yap. En uygun fiyatlarla Kozcuoğlu Nakliyat LTD ŞTİ şirketimizin araç parkurundan kamyon kiralayın.


Kamyon Kiralama Hizmeti Hakkınsa Sıkça Sorulan Sorular

Aylık Kamyon Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Aylık Kamyon kiralama fiyatları ortalama 30.000 tl dir. Kiralanacak nakliye kamyonu aracının özelliğine göre fiyat değişmektedir. Size özel net kamyon kiralama ücretleri için bizden ücretsiz fiyat teklifi isteyin.

Günlük Kamyon Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Günlük Kamyon kiralama fiyatları ortalama 1.000 tl civarındadır. Kira şartları, istenen kamyon çeşidine göre ücretlerde değişkenlik olabilir. İstanbul içi veya İstanbul dışı Kamyon kiralama ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Kiralık Kamyon Arayan Firmalar

Kiralık kamyon arayan firmalar için makul seçenekler sunuyoruz. İstanbul’da bulunan ve kamyon kiralama ihtiyacı olan kurumsal şirket ve firmalar için filo kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Lojistik Firmalarına Kamyon Kiralama

Lojistik firmalarına kamyon kiralama hizmetimiz ile birlikte lojistik firmalarının ihtiyacını karşılıyoruz. Kamyon araç tahsisi kiralama faaliyetimiz mevcuttur. Damperli, dampersiz, dorseli, dorsesiz, kamyon çeşitleri ile kiralıyoruz.

Kamyon Kiralayan Lojistik Firmaları

Kamyon kiralayan lojistik firmaları arayışında olan kıymetli vatandaşlarımızın ihtiyacı olan bize önceden bildirdiğiniz kamyon araçlarınızı kiralıyoruz. Günlük, haftalık, aylık veya yıllık kamyon kiralama danışmanlığı veriyoruz.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir