Tır kiralama şirketi İstanbul aylık tır kiralama fiyatları 2023 güncel ücretlerle TIR kiralayan lojistik firmaları, Lojistik firmalarına tır kiralama, Sahibinden kiralık tır hizmeti sağlıyoruz. İstanbul’da bulunan Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz geniş araç parkı ve Tır filosu ile sizlere güvenli araçlarımızla hizmet sunar. Tüm işlemler sigorta garantili resmi sözleşmeli şekilde gerçekleştirilir.

Tır Kiralama Şirketi

Tır kiralama şirketi olarak günlük, haftalık, aylık tır kiralama hizmeti vermekteyiz. Tır kiralamak için bizimle irtibata geçmenizi ve ücretsiz teklif almanızı rica ediyoruz. Günümüzde her geçen gün ağırlaşan ekonomik şartlardan kaynaklı Kamyon, Kamyonet ve Tır kiralama ihtiyacı doğmaktadır. İstanbul nakliyat şirketi olarak biz de herkese hitap edecek şekilde uygun fiyatlı tır kiralama ve kamyon kiralama seçenekleri sunuyoruz. Ekonomik ücretlerle kiralık tır araç temini sürecinde istediğiniz marka ve modeldeki Tır aracını kiralayın.

Tır kiralama şirketi İstanbul aylık tır kiralama fiyatları
Tır kiralama şirketi İstanbul aylık tır kiralama fiyatları

İstanbul Tır Kiralama Firması

İstanbul Tır kiralama firmaları arasında lider konumda yer alan Kurumsal marka olan Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ şirketimiz güvencesinde garantili taşının. Taşımacılık hizmetlerinde kullanılmak üzere istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Bu sayede daha ekonomik fiyatlarla taşımacılık hizmeti elde edersiniz. Bütün bakımları düzenli olarak tam yapılan araçlarımız sigortalıdır. Kiralık tır araçları hakkında kapsamlı bilgi almak için bizi arayınız.

İstanbul Aylık Tır Kiralama Şirketi

İstanbul aylık Tır kiralama şirketi olarak İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinin tümünde hizmet sağlıyoruz. Bunun yanı sıra Türkiye geneli bütün illere hizmetimiz mevcuttur. Gerekli teminat sunulduktan sonra Dünya geneli bütün ülkelerde taşımacılık, lojistik ve kiralık tır hizmeti sağlıyoruz.

✅ Tır Kiralama:Şoförlü veya Şoförsüz
✅ Kasa Seçeneği:Kapalı veya Açık Kasa
✅ Kiralama Seçenekleri:Haftalık, Aylık, Yıllık
✅ Şirket Vergi Levhası:Onaylı Kurumsal

Aylık Kiralık Tır Çeşitleri

Taşıyacağınız yük zarar hassas ve zarar görmemesi gereken yük ise tenteli tır, tenteli mega tır, tenteli optima tır, tenteli maxima tır, tenteli Jumbo tır ve kamyon römork tır modelleri tercih etmelisiniz. Bu konudaki temel kriter taşınan yükün büyüklüğüdür. Gidilecek mesafe ve süre dikkate alınarak Tır seçimi yapılmalıdır. Ağır tonajlı yüklerde Tır araç teker sayısı dikkate alınmalıdır. Uluslararası taşımacılık ve Uluslararası lojistik faaliyet alanlarında taşınacak yük miktarı ve Tır ölçü kuralları gümrük şartları dikkate alınarak kira hizmeti alınmalıdır.

 • Tenteli Tır : 13.60m X 2.42m X 2.40m ölçülerinde 79 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Tenteli Mega Tır : 13.60m X 2.47m X 3.00m ölçülerinde 100 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Kamyon Römork Tır : (6.20m + 7.80m) X 2.42m X 2.50m ölçülerinde 110 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Tenteli Optima Tır : 13.60m X 2.72m X 2.45m ölçülerinde 90 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Tenteli Maxima Tır : 13.60m X 2.46m X 2.85m ölçülerinde 95 m3 hacime sahip tır modelidir.
 • Normal Açık Tır : +18 m X 2.44m ölçülerinde tır türüdür.
 • Tenteli Jumbo Tır : 13.10m X 2.42m X 2.55m ölçülerine sahip 79 m3 hacime sahip tır modelidir.

Şoförlü Tır Kiralama

Şoförlü tır kiralama hizmeti standart kiralık tır hizmetinin yanı sıra kiraladığınız süre boyunca araç için şoför tahsis edilir. Yani aracı kiraladığınız zaman zarfında aynı zamanda şoför hizmeti de almış oluyorsunuz.

Şoförsüz Tır Kiralama

Şoförsüz tır kiralama hizmeti standart sadece araç kira hizmetini kapsamaktadır. Araç sürücüsü bulunmamaktadır. Tır şoförsüz olarak sizlere tahsis edilir. Kendi şoförünüz aracı kullanabilmektedir.

Tır Kiralama Avantajları

 • Öz sermaye ve finansal kaynaklar araca değil işe yönlendirilir.
 • Kredi limiti boşa doldurulmaz.
 • Öngörülemeyen masraflarla uğraşmazsınız.
 • Kiralama faturasını masraf gösterir, vergi masrafını düşersiniz.
 • Bakım, kasko, muayene, 2. el, kaza, vergi gibi konularla uğraşmazsınız.
 • Ekip, kademe vb. ile uğraşmazsınız.
 • Sadece ve sadece işinize odaklanırsınız.

Aylık Tır Kiralama Fiyatları Listesi

Aylık tır kiralama fiyatları Kamyon kiralama, Kamyonet, Tır araçları ve araç özelliklerine göre değişmektedir. Damperli dampersiz, dorseli ve dorsesiz Tır kira ücretleri değişkenlik gösterir. Farklı araç kasa seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz Marka, Model ve özelliklerde kiralanacak araç özelliklerini tarafımıza iletmeniz yeterlidir. En kısa sürede sizler için Tır araç parkımızda ve Kozcuoğlu Nakliyat filomuzda boşta olan Tır araçlarımızı sizlere tahsis edelim.

Tır Kiralama Sözleşmesi Örneği

Tır kiralama sözleşmesi örneği ile yazılı sözleşmeli tır kiralama hizmeti sağlıyoruz. Tır kiralamak isteyenler için en güvenli yöntemlerle en ekonomik ücret tarifesi ile garantili hizmet sağlıyoruz. Aylık kiralık Tır araçları temini hizmetini sözleşmeli olarak veriyoruz. Kiralık Tır sözleşmesi örneği üzerinde yazılı şekilde şu bilgiler yer alır. Tır kira sözleşmesi üzerinde taraflar Araç Sahibi ile Kiracı olarak isimlendirilir.

 • Araç Sahibi/Firma Bilgileri
 • Müşteri Bilgileri
 • Kira Satış Bedeli
 • Kira Sözleşme Süresi
 • Diğer Şartlar

Sıkça Sorulan Sorular

Aylık Tır Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Aylık Tır kiralama fiyatları ortalama 30.000 tl dir. Kiralanacak nakliye tır araç özelliklerine göre fiyat düşebilir veya artabilir. Bunun için bizden ücretsiz fiyat teklifi alınız.

Günlük Tır Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Günlük Tır kiralama fiyatları ortalama 1.000 tl olup, kira şartları, istenen tır çeşidine göre ücretlerde değişkenlik olabilmektedir. İstanbul içi veya İstanbul dışı tır kiralama ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Kiralık Tır Arayan Firmalar

Kiralık tır arayan firmalar için özel çözümler geliştiriyoruz. İstanbul’da bulunan ve tır kiralama ihtiyacı duyan kurumsal şirket ve firmalar için filo kiralama hizmeti sağlıyoruz.

Lojistik Firmalarına Tır Kiralama

Lojistik firmalarına tır kiralama çalışmamız ile lojistik firmalarının ihtiyacı doğrultusunda araç tahsisi kiralama faaliyetinde bulunuyoruz. Damperli, dampersiz, dorseli, dorsesiz, çekici şeklinde kiralıyoruz.

TIR Kiralayan Lojistik Firmaları

Tır kiralayan lojistik firmaları arayan değerli yurttaşlarımız ihtiyaç duyulması halinde bize önceden bildirdiğiniz araçlarınızı kiralıyoruz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama hizmetine aracılık ediyoruz.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir