Unutulan Eşyalar Temiz İkinci El Eşya Deposunda muhafaza edilir; evden eve nakliyat unutulan ev eşyaları, laptop, telefon, fırın, televizyon, kolduk ve dolap vs. Bu tip eşyalarınız Emanet depo da bekletilir. Eşya sahibi gelip alana kadar korunur. Bazen de eşya sahipleri atılacak eşyalarını araçta bilerek bırakırlar. Veya bize atılmak üzere teslim ederler. Bunları da depomuzun ayrı bir bölümüne kaldırıyoruz. Kozcuoğlu Nakliye şirketi olarak daha sonra ihtiyacı olan vatandaşlarımıza teslim ediyoruz.


Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşya Deposu – Temiz İkinci El Eşyalar

Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşyalar

Unutulan evden eve nakliyat eşyalarını sahiplerine ulaştırıyoruz. Unutulan her bir eşyanın sahibi vardır. Tüm eşyalar bizde emanet olarak durur. Taki eşya sahibi eşyası hakkında bir karara varıncaya kadar. İster gelir teslim alır. İsterse de dilediği yöntemle başkalarına bağışlar. Aşağıda konu ile alakalı soru cevap bölümünde belli konular aydınlatılmaya çalışılmıştır. İyi okumalar dileriz. Kafanıza takılan soruları müşteri hizmetlerimizden de öğrene bilirsiniz.


Unutulan Eşyalara Ne Olur?

Ev Taşırken unutulan eşyalar - Şehirler arası nakliyat temiz ikinci el unutulan eşyalar İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat unutulan temiz ikinci el eşya

Unutulan Eşyalar Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimizin emanet depoda muhafaza edilir. Daha sonra eşya sahibine teslim edilir. Bekletme süresi en fazla 3 ay olup, süre sonunda eşyalar dağıtılır. Laptop, Telefon gibi eşyaların unutulduğunu söyleyebiliriz. Bu özel eşyalar kişisel özel alanları da kapsadığından sahiplerine ulaştırılır. Lakin bazı eşyalar da sahipleri tarafından bizzat atılır. Veya başkalarına teslim edilmek üzere bağışlanır. Kimisi yeni evine eski eşyaları götürmek istemez. Biz de tarafımıza teslim edilen eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırırız.


İstanbul Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşyalar

İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşyalar olduğu gibi Şehiriçi evden eve nakliyat seferlerinde de unutulan eşya olabilmektedir. Tabi bu durumlar çok nadir gerçekleştir. Daha çok unutma ile değil de müşterinin isteği üzerine atılacak eşyalar Ambarımıza getirilir. Sonraki süreçte eşyalar kullanılır durumda ise onarılarak ihtiyaç sahiplerine bağışlanır. Siz değerli müşterilerimiz ve kıymetli okuyucularımız için unutulan eşya listesini aşağıda sıraladık.

  • Laptop Bilgisayar
  • Cep Telefonu
  • Mobilya Dolapları
  • Çekmece Dolaplar
  • Sandalyeler
  • Masalar gibi..

http://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/ İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi Web Site adresinden diğer hizmetleri inceleyin.Etiketler:

Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir