Satılık ürünler İstanbul evden eve nakliyat satılık ürünler depodan satılığa çıkarılan ürün ve eşyalar nakliyat depoda unutulan temiz eşyalar satılıktır. Satışa çıkarılan nakliyat depolama ürünleri ve satılık eşyaları aşağıda görebilirsiniz.

Satılık eşyalar İstanbul evden eve nakliyat satılık eşyalar Temiz ikinci el eşya satışı
Satılık eşyalar İstanbul evden eve nakliyat satılık eşyalar Temiz ikinci el eşya satışı

Nakliyat Satılık Ürünler

Nakliyat satılık ürünler olur mu? Evet olur. Özellikle elit kesim müşterilerimizin eşyalarını taşırken sıkça rastladığımız bir olaydır. Nakliyesini gerçekleştirdiğimiz ev eşyası sahibi eşyalarını yeni eve götürmek istemez kimisi de fazla eşyası olduğundan yeni evi de küçük olduğundan fazla eşyalardan kurtulmak ister. Bu durumlarda Kozcuoğlu Nakliyat şirketimize gelen talepler olmaktadır. Müşterilerimiz eşyalarını temiz ve ikinci el olarak kullanılabilir durumda ise bağışlamaktadırlar. Bizler de nakliyat unutulan eşyalar sayfamızdan bağışlanmak üzere ilana çıkmaktayız. Ayrıca temiz sıfır durumda olan eşyaları ise müşterilerimiz satmak istemektedirler. Bu durumda biz de emanet depoya alıp satışını gerçekleştiriyoruz. Aşağıda nakliyat satılık eşyalar yer almaktadır. satılık ürünler listesini görebilirsiniz.

Nakliyat depolama Satılık Ürünler

Nakliyat depolama birimimizde unutulan eşyalar veya bağışlanmak üzere bırakılan eşyalar nakliyat depoda unutulan eşyalar sayfamızdan ilan edilmektedir. Böylece maddi durumu iyi olmayan vatandaşlarımıza temiz ikinci el eşyaların bağışlanması yapılır. Bağış dışında satılacak ürünlerin ayrıntısı ve listesi ile birlikte fiyat bilgisini de aşağıdan görebilirsiniz.

Nakliyat Depodan Satılığa Çıkarılan Eşyalar

Nakliyat depodan satılığa çıkarılan eşyalar hangileridir diye sorarsanız ev eşyaları ve ofis eşyaları ağırlıktadır. Depolarımızda belli bir zaman muhafaza edilen ürünlerden bazıları eskidiği için bazıları da eşya sahipleri tarafından fazla eşya olarak görüldüğünden satışı yapılması istenir. Bu durumda bizlerde müşterilerimiz adına bu eşyaların satış ilanını aşağıda yer alan ürünler üzerinden gerçekleştiriyoruz. Aşasıda yer alan depodan satılık ürünleri görebilirsiniz.

Ürün-1: Bulaşık Makinesi

Temiz ikinci el Bulaşık makinesi

istanbul evden eve nakliyat satılık Bulaşık makinesi
istanbul evden eve nakliyat satılık Bulaşık makinesi

Ürün-2: Çamaşır Makinesi

Temiz ikinci el Çamaşır makinesi

nakliyat satılık ürün çamaşır makinesi
nakliyat satılık ürün çamaşır makinesi

Ürün-3: Buzdolabı Makinesi

Temiz ikinci el Buzdolabı

İstanbul nakliyat satılık ürünler satılık temiz ikinci el buzdolabı
İstanbul nakliyat satılık ürünler satılık temiz ikinci el buzdolabı