Depoda unutulan eşyalar İstanbul nakliyat depolama unutulan eşya arasında temiz ikinci el ev eşyaları ofis eşyaları, masa, bilgisayar var. Nakliyat depoda unutulan eşyalar olabilmektedir. Söz konusu depolarda unutulan eşyalar hakkında sizlere faydalı bilgiler sunuyor olacağız takipte kalın.

Depoda unutulan eşyalar İstanbul nakliyat depolama unutulan temiz ikinci el eşya
Depoda unutulan eşyalar İstanbul nakliyat depolama unutulan temiz ikinci el eşya

Depoda Unutulan Eşyalar

Depoda unutulan eşyalar nasıl oluyor öncelikle buna değinmek isteriz. Kozcuoğlu depolama şirketi olarak İstanbul’un farklı noktalarına eşya depolama alanlarımız bulunmaktadır. Depolarımız aylık şekilde kiralanır. Depolama ücretleri aylık 300-500-750 tl aralığında değişen ebatlardan oluşmaktadır. Depolarımız kilitli ve kişiye özel depolama alanlarından meydana gelir. Söz konusu depoları kiralayan kişiler aylık, altı aylık veya yıllık kiralayabilmektedir. Buraya kadar her şey stabil şekilde ilerlemektedir. Bazen deparlarda bırakılan eşyalar belli bir zaman sonra vazgeçilebiliyor. Bu durumda oluşan gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışacağız.

Kozcuoğlu Depomuzda Unutulan Eşyalar

Kozcuoğlu depolamada unutulan eşyalar bazen sıfır eşyalardan meydana gelir. Bazen de temiz ikinci el eşyalardan meydana gelir. Bu eşyaların depolarda kiralık alanlarda muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Kimi zamanlarda eşya sahipleri arayarak depoda bıraktıkları eşyalardan vaz geçtiklerini ve depoda bıraktıkları eşyaların satılmasını veya dağıtılmasını istemektedirler. Bizler de bu durumda depoda unutulan eşyalar için farklı çözüm yollarına gitmekteyiz. Bunlardan ilki nakliyat unutulan eşyaların ihtiyaç sahiplerine bağışlanması ve dağıtılmasıdır. Bir diğeri de eşyaların satılmasıdır. Nakliyat satılık eşyalar sayfamızdan satılan temiz ikinci el eşyalara ulaşabilirsiniz.

Depoda Unutulan Eşyalara Ne Olur?

Depodalarda unutulan eşyalara ne mi olur? Kişiler bilerek ve isteyerek rızaya dayalı depolarda bıraktıkları eşyaların emanetimizde muhafazasını sağlıyoruz. Tarafımıza emanet edilen eşyaların kiralama süresi boyunca güvenliğini sağlıyor diledikleri zaman belirtilen adreslere teslimatını sağlıyoruz. Yani kiralık depolarda bırakılan eşyalarda herhangi bir sorun oluşmuyor. Taki müşterilerimiz kendi rızaları ile depolarında bıraktıkları eşyadan vazgeçtiklerinde veya bilerek bizi arayıp bir kaç parça eşyalarının atılmasını istediklerinde söz konusu eşyaları öncelikle ihtiyaç sahiplerine teslimini sağlıyoruz. Giyim, kumaş, koltuk, kanepe, sandalye gibi ikinci el eşyaların temizlenmesi sureti ile bakımları geçekleştirilir. Kuru temizlemeye verilen tekstil ürünleri güvence temiz hale gelir. Ayrıca diğer mobilyaya ve ahşap ürünler de temizlenerek kullanıma hazır hale getirilir. Böylece temiz ikinci el eşyalar ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere hazır olur. Bedava dağıtılan ürünleri zaman zaman bu sayfamızdan yayınlayacağız. Takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Nakliyat Depoda Unutulan Eşya Listesi

Nakliyat depolamada bırakılan bilerek nakliyat depoda unutulan eşyalar hangileridir. Bu eşyaların listesini aşağıda sunuyoruz.

 • Masa ve sandalyeler
 • Halılar, Halı Kilim
 • Kanepe, Koltuk
 • Akülü Otomobil, Akülü araba
 • Bebek arabası, Çocuk arabası
 • Oyun konsolları
 • Bilgisayar, Tabletler
 • Monitör
 • Akıllı Telefonlar
 • Elbiseler
 • Beyaz eşya çeşitleri
 • Mobilya seçimi ev eşyaları

Türkiye’de Sadece Kozcuoğlu Nakliyat Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalıyor

Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi İle Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalayın Sigorta Garantili Olarak Rahat Taşının.

Depoda Unutulan Eşyalar Nasıl Dağıtılır?

Depolarda bırakılan eşya ve ürünleri listesi yukarıdaki gibidir. Ücretli satılan eşyalar nakliyat satılık ürünler sayfamızdan takip edilebilir. Aşıda da hali hazırda ücretsiz olarak ihtiyaç sahiplerine dağıttığımız zamanla bağışlanacak ürünler yer almaktadır. Her yeni ürün veya eşya geldiğinde duyurusunu aşağıdaki bölümden yapacağız.

Güncel Unutulan Eşya Listesi:

Güncel depolarımızda unutulan veya bilerek rızaya dayalı dağıtılması istenen eşyaların listesin aşağıda bulabilirsiniz. Söz konusu eşyayı alabilmenin tek şartı herhangi bir gelirinin olmaması ve bunu belgeleyebilir olmanız gerekmektedir.

Eşyalar Yükleniyor…

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir