Unutulan Eşyalar Temiz İkinci El Eşya Deposunda muhafaza edilir; evden eve nakliyat unutulan ev eşyaları, laptop, telefon, fırın, televizyon, kolduk ve dolap vs. Bu tip eşyalarınız Emanet depo da bekletilir. Eşya sahibi gelip alana kadar korunur. Bazen de eşya sahipleri atılacak eşyalarını araçta bilerek bırakırlar. Veya bize atılmak üzere teslim ederler. Bunları da depomuzun ayrı bir bölümüne kaldırıyoruz. Kozcuoğlu Nakliye şirketi olarak daha sonra ihtiyacı olan vatandaşlarımıza teslim ediyoruz.


Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşya Deposu - Temiz İkinci El Eşyalar
Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşya Deposu – Temiz İkinci El Eşyalar

Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşyalar

Unutulan evden eve nakliyat eşyalarını sahiplerine ulaştırıyoruz. Unutulan her bir eşyanın sahibi vardır. Tüm eşyalar bizde emanet olarak durur. Taki eşya sahibi eşyası hakkında bir karara varıncaya kadar. İster gelir teslim alır. İsterse de dilediği yöntemle başkalarına bağışlar. Aşağıda konu ile alakalı soru cevap bölümünde belli konular aydınlatılmaya çalışılmıştır. İyi okumalar dileriz. Kafanıza takılan soruları müşteri hizmetlerimizden de öğrene bilirsiniz.


Unutulan Eşyalara Ne Olur?

Ev Taşırken unutulan eşyalar - Şehirler arası nakliyat temiz ikinci el unutulan eşyalar İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat unutulan temiz ikinci el eşya

Unutulan Eşyalar Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimizin emanet depoda muhafaza edilir. Daha sonra eşya sahibine teslim edilir. Bekletme süresi en fazla 3 ay olup, süre sonunda eşyalar dağıtılır. Laptop, Telefon gibi eşyaların unutulduğunu söyleyebiliriz. Bu özel eşyalar kişisel özel alanları da kapsadığından sahiplerine ulaştırılır. Lakin bazı nakliyat eşyaları temiz şekildeki eşyalar da sahipleri tarafından bizzat atılır. Veya başkalarına teslim edilmek üzere bağışlanır. Kimisi yeni evine eski eşyaları götürmek istemez. Biz de tarafımıza teslim edilen eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırırız.


İstanbul Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşyalar

İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşyalar olduğu gibi Şehiriçi evden eve nakliyat seferlerinde de unutulan eşya olabilmektedir. Tabi bu durumlar çok nadir gerçekleştir. Daha çok unutma ile değil de müşterinin isteği üzerine atılacak eşyalar Ambarımıza getirilir. Sonraki süreçte eşyalar kullanılır durumda ise onarılarak ihtiyaç sahiplerine bağışlanır. Siz değerli müşterilerimiz ve kıymetli okuyucularımız için unutulan eşya listesini aşağıda sıraladık. Temiz 2. el nakliye unutulan ev eşyalarını çevremizde maddi durumu el vermeyen insanlarımıza dağıtmaktayız.

Türkiye’de Sadece Kozcuoğlu Nakliyat Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalıyor

Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi İle Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalayın Sigorta Garantili Olarak Rahat Taşının.

İşte nakliyede unutulan eşyalar listesi:

  • Laptop Bilgisayar
  • Cep Telefonu
  • Mobilya Dolapları
  • Çekmece Dolaplar
  • Sandalyeler
  • Masalar gibi..

Şuanda Kozcuoğlu Nakliyat depomuzda bulunan sıfır temiz eşyaların listesi aşağıda sıralanmıştır. Stok durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca depoda unutulan eşyalar için de nakliyat deposunda bırakılan temiz ev taşıma eşyaları listesini inceleyiniz.

Unutulan Eşya Deposu Listesi (Güncel)

No:Eşya Adı:Stok Durumu:
1Beyaz EşyalarKAPALI
2Cep TelefonlarıKAPALI
3Laptop BilgisayarKAPALI
4MobilyalarKAPALI
5DolaplarKAPALI
6SandalyelerAÇIK
7MasalarAÇIK
8İphone pro MaxKAPALI
9iPhone 11 Pro MaxKAPALI
10Oppo A5 2020KAPALI
11Samsung Galaxy NoteKAPALI
Nakliye Deposunda Unutulan Eşya Listesi

Nakliye taşımacılık işlerinde müşterilerimizin bağışlanmak üzere bıraktıkları eşyaları yukarıdaki listeden takip edebilirsiniz. Bunun dışında nakliyat depoda unutulan eşyalar sayfamızdan hijyenik temiz eşya depolama alanında boş bırakılan kiradan vaz geçilen depoda bırakılan eşyaları inceleyebilirsiniz. Nakliye işlerinde ve depolarımızda bırakılan ürün ve eşyalar dışında müşterilerimizin satılmak üzere tarafımıza sundukları ürünler de mevcuttur. Ücretli bir şekilde nakliyat satılık ürünler sayfasından da sürekli güncellenen satılık eşyaları takip edebilirsiniz.

Letgo Evden Eve Nakliyat Dolandırıcılığı

Letgo ve diğer sosyal medya hesaplarından yalan yanlış ilanlar yayınlanıyor. Bunlar üzerinden bizi arayanlar için bilgilendirme yapmak istedik. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat şirketimizin Letgo’da herhangi bir ilanı yoktur. Letgo evden eve nakliyat dolandırıcılığı ile sahte ilan verenler olabilir. Bizim bunlarla bir ilgimiz yoktur. İlanlarda yazılı firma şirket marka isimlerini arayınız. Bunlar genellikle yalan yanlış ilanlardır. Dilerseniz sahte olan ilanları Cimer üzerinden şikayet ediniz. Kozcuoğlu Nakliyat sitemizden sadece nakliye işlerinde ve eşya depolamadaki fazla eşyaların, unutulan eşyaların, istenmeyen eşyaların ihtiyaç sahiplerine bağışlanması yapılır. Bu eşyaların isim ve listesi zaman zaman bu sayfa üzerinden yayınlanır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

https://www.kozcuogluevdenevenakliyat.com/ İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi Web Site adresinden diğer hizmetleri inceleyin.Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir