Koronavirüs Tedbirleri taşınma önlemleri alan İstanbul nakliyat şirketi Corona virüste ev taşıma tedbiri Maskeli eldivenli tulumlu nakliyat hizmeti sunar. Koronavirüs Tedbirleri Taşıma Nakliyat Corona Virüs Taşınma Önlemleri Temiz Titiz Hijyenik malzeme, Maskeli Eldivenli Tulumlu nakliye personeli ile yapılır. Koronavirüs tedbirleri alan İstanbul nakliyat şirketi yiz. Covid-19 Nakliyat Tedbirlerini uygulayan Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz Covid19 Ev Taşıma kriterlerine uyar. Buna uygun Tulumlu nakliyat personeli, Maskeli nakliye ekibi, Eldivenli Ev Taşıma elemanlarımız ile eşyalarınızı temassız taşıyoruz. Koronada taşınma çok kolay bunun için koronavirüs tedbirleri alan nakliye şirketi olarak sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi edinin.

Korona Virüs Tedbirleri İstanbul evden eve nakliyat koronavirüs tedbirli nakliyat firması
Korona Virüs Tedbirleri İstanbul evden eve nakliyat koronavirüs tedbirli nakliyat firması

Evden Eve Nakliyat Koronavirüs Tedbirleri Alıyoruz

Koronavirüs Tedbirleri ev taşıma sürecinde olmazsa olmaz bir uygulamadır. Hastalığın yayıldığı ve her geçen gün salgın halini aldığı günümüzde tedbirli olmakta yarar var. Her ne kadar korkmayın dense de hepimiz çekiniyoruz. Çekinmeliyiz de hem kendimiz hem sevdiklerimiz hem de insanlar için Koronavirüs Tedbirleri hayat kurtarır. İstanbul’da koronavirüs tedbirleri alarak nakliye hizmeti sunan nakliyat şirketleri nin başında gelmekteyiz. Sizler de koronavirüs tedbirleri alan nakliye şirketleri başında gelen Kozcuoğlu Nakliyat şirketimizi seçin güvenle taşının.

Ev Taşımada Coronavirüs Tedbirleri Nelerdir?

Ev Taşımada Coronavirüs Tedbirleri Nelerdir? Şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. Evden Eve Nakliye ekibi steril olmalı Nakliyat Aracı dezenfekteli olmalıdır.
 2. Nakliye Aracı kesinlikle Kapalı Kasa Nakliye Aracı olmalıdır.
 3. Taşımayı gerçekleştirecek Nakliye ekibinin tümü ev içine girme melidir.
 4. Nakliyat personellerinin azami bir bölümü evin içinde geri kalanların tümü ev dışında taşıma işlemlerini gerçekleştirmelidir.
 5. Dezenfekte edilmiş ambalaj malzemeleri ile eşyalar tek tek paketlenmeli.
 6. Taşımayı gerçekleştirecek bütün nakliye elemanları özel kıyafetle tedbir almalıdır.
 7. Ev sahibi dahil maskesiz ve eldivensiz kimse ortamda bulunma malıdır.
 8. Eşyalar ile temas halinde taşımacılık hizmetini sunan Nakliyat Firması elemanları Tulum + Maske + Eldiven ve Siperlik ile çalışmalı.
 9. Nakliye işlemleri yapılıp eşyalar teslim edildikten sonra mümkün ise 3 gün sonra eşyaları kullanmaya başlayın.
 10. Silinebilen eşyalarınızı uzmanların tavsiye ettiği gibi deterjanlı su ve bez ile temizleyin.
 11. Yıkanabilir eşyalarınızı da yıkayın.

Son aşamada artık gönül rahatlığıyla evinizde güle güle oturun.


SAĞLIK BAKANLIĞI
Covid-19’dan Korunmak İçin 4 Temel Kural

KORONAVİRÜSE KARŞI GÜÇLÜYÜZ
Tedbiri Elden Bırakmayın


Evden Eve Nakliyatta Virüs Tedbirleri

Evden Eve Nakliyatta Virüs Önlemleri almak için öncelikle tercihimiz kendi eşyanızı kendinizin kolilere paketleme yapmanızdır. Yapabiliyor iseniz size özel ambalaj ve paket kutuları temin ediyoruz. Bu ev taşıma malzemeleri dezenfekte ettikten sonra kullanabiliyorsunuz. Kendi eşyalarınızı kendinizin paketlemesi önceliğimiz olmakla beraber yapamayanlar için de özel yöntemlerle kendimiz paketleme işlemini yapıyoruz. Tabi ambalaj ve kolileme işlemlerini yaparken de Maske, Eldiven, Tulum ve Siperlik gibi bir çok koruma ve Koronavirüs Tedbirleri alarak işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Korona Virüs ve Nakliye Hizmeti

Korona Virüs ve Nakliye Hizmeti beraber değerlendirildiğinde dikkat edilmesi gereken bir alan. Tıp Sağlık konusu biz nakliyecilerin konusu olmamakla beraber bütün sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Siz değerli dostlarımıza tavsiyemiz eski usul ve yöntemlerle çalışan nakliye firmaları ile çalışmayın. Önlem alan ve hijyen temizlik konularına dikkat eden evden eve nakliyat firmasını tercih edin. Sağlıklı kalmak ve sağlıkla kalmak için endişe edin, endişe etmeliyiz de zaten. Ama korkmaya gerek yok tedbir varsa önlem varsa sağlık da vardır. Dolayısıyla önlem almalı dikkat etmeli Uzmanların belirlediği tedbirlere sıkı sıkı uymalıyız. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için tam teşekküllü Koronavirüs Tedbirleri uygular. Sağlıklı bir taşıma için ek ücret talep etmeden bütün ekipman ve malzemeleri çalışanlarımıza sağlamaktayız.

Kozcuoğlu Hijyenik Nakliyat Firması Korona Virüs Tedbirleri Alıyor

Kozcuoğlu evden eve nakliyat şirketi olarak ev taşıma işlemlerinde artık bir standart rutin halinde gerekli tedbirleri alıyoruz.

Hijyenik Nakliyat Firması Kocuoğlu Nakliyat Korona Virüs tedbirleri alan Nakliye Şirketi
Hijyenik Nakliyat Firması Kocuoğlu Nakliyat Korona Virüs tedbirleri alan Nakliye Şirketi

Corona Virüste Ev Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Corona Virüste Ev Taşımacılığı Nasıl Yapılır? Temiz Titiz Hijyenik Anti Bakteriyel malzeme, Maskeli Eldivenli Tulumlu çalışan nakliye personeli ile yapılır. Tedbirlere uymak ve temastan kaçınarak taşıma işlemlerini gerçekleştirmek çok önemlidir. Ciddiyet isteyen ve en ufak dalgınlığı dahi kabul etmeyen hastalık sürecinde personellerimiz bilinçli ve eğitimli çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Nakliyat ekibimiz her işi gerçekleştiren farklı kişilerden meydana gelir. Eşya Paketleme eve Ambalajlama çalışmasını farklı bir ekip arkadaşımız gerçekleştirir. Nakliyat kamyonunu ve Asansörlü evden eve nakliye aracını farklı şoför arkadaşımız kullanır. Ev içinde çalışan ekip eşyaları taşımaya hazır hale getirirken, eşyaları ev dışından kamyona taşıyan ekip farklı kişilerden oluşmaktadır. Böylece en az temas ile taşıma kalabalık oluşmadan tamamlanır. Tüm bunları gerçekleştirmeden önce gerekli dezenfekte işlemleri yapılır. Bütün Personelimiz Tüm koruyucu ekip ve ekipmanları ile çalışmalarını gerçekleştirir. Tedbir ve Önlemlerle Korona Virüs bulaş riskinin önüne geçmeyi hedefliyoruz.


Korona Virüs Kapsamında Şehiriçi Parça Eşya Koli Taşıma Fiyatları

Koronavirüs Tedbirli Nakliyat Hizmeti ile Şehiriçi Eşya Taşıma Fiyatları aşağıda sunulmuştur. Nakliyesi yapılacak Koli, Parça Eşya ücretidir. İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları sayfamızda Şehiriçi taşıma ücretleri yer alır. İstanbul’dan Şehirdışına taşınacaklar için Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları sayfasını incelemelerini öneriyoruz.

TEKLİF ALEŞYA – KOLİEŞYA – KOLİADET FİYATITOPLAM FİYAT
KONUM / MESAFE15120 ₺600 ₺
KONUM / MESAFE510100 ₺1000 ₺
KONUM / MESAFE101585 ₺1300 ₺
KONUM / MESAFE152070 ₺1400 ₺
1+1 Ev Taşıma  1100 ₺1500 ₺
2+1 Ev Taşıma  1500 ₺1800 ₺
3+1 Ev Taşıma  1800 ₺2300 ₺

Nakliyat Fiyat Hesapla

Corona Virüste Taşımacılık Hizmeti

Corona Virüste Taşımacılık hizmeti ile güvenli bir şekilde taşının. Tedbiri elden bırakmayın. Sosyal Mesafeyi Koruyun, O zaman da Korona Virüsü sizi göremez veya Covid19 size bulaşmaz. Lütfen ciddiye alın ve Profesyonel Nakliye şirketi ile çalışın.

Corona Virüste Ev Taşımacılığı Hizmeti Covid 19 Evden Eve Nakliyat İstanbul Şirketi
Corona Virüste Ev Taşımacılığı Hizmeti Covid 19 Evden Eve Nakliyat İstanbul Şirketi

Koronavirüs Tedbirleri Alan Nakliyat Şirketi

Bizlerde aileleri olan, Hasta olmaktan korkan, Bulaş riskine karşı önlemler alan bireyleriz. En az sizin kadar tedbir alıyor ve mesafe kurallarına özen gösteriyoruz. İş bitimi akşam eve dönünce çocuklarımız evde bizleri bekliyor. Yaşlı ve Kronik Hastalık sorunları olan aile bireylerimiz var. Hem onlar için hem de kendimiz için tüm tedbirleri uyguluyoruz. En başta eşyalarını taşıdığımız müşterilerimiz için özen gösteriyoruz. Ekibimizde hasta olan, sorunlu personel bulunmamaktadır. Bütün Koronavirüs Tedbirleri uygulayarak taşımacılık hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Pandemi Tedbirleri Uygulayan Evden Eve Nakliye Firmaları

Pandemi tedbirleri uygulayan evden eve nakliyat firmalarının başında gelen Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ kurumsal kimliği ile güvenli icraatlarına her gün bir yenisini eklemektedir. Bu kapsamda sağlık ve can güvenliği bakımından Korona virüs tedbirleri uygulayan evden eve nakliyat seferleri düzenliyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alarak şehir dışına taşınacak iseniz Şehirler arası taşınma izni almanız gerekir.

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.


  Korona Virüs Sürecinde Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Almak

  Evden Eve Nakliyat, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Ev Eşyası Taşıma, Eşya Depolama, Nakliye hizmetleri almak isteyen vatandaşlarımız için yol gösteriyoruz. Korona Virüs Sürecinde sokağa çıkma yasağında ev taşıma İzni Almak gerekiyor. Gerekli izinleri beraber koordine şekilde Valilik bünyesinde bulunan Toplum Sağlığı Kuruluna başvuru yaparak Taşıma izni ev taşıma izni almak gerekiyor. İstanbul’da sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni işlemleri sürecinde gerekli izinler için koordineli şekilde çalışıyoruz. Yasak olmadığı zamanlarda ve normal dönemlerde kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları için yasal ev taşıma izni alarak taşınabilirler.

  İstanbul Ev Taşıma İzni Korona Virüs

  İstanbul Ev Taşıma İzni Korona Virüs sürecinde ev taşıma izni alınır mı? Takibi de alınır. Çok rahat bir şekilde gerekli yerlere başvuru yapmak suretiyle taşınmayı gerçekleştiriyoruz. Koronada ev taşıma çok kolay. Kozcuoğlu Nakliye ekiplerimiz özenle titizlikle eşyalarınızı kısa süre içerisinde taşır. İçiniz rahat etsin koronada Taşınmak isteyen vatandaşlarımız için ek tedbirler alıyoruz. Koronada ev taşımak isteyen vatandaşlarımıza yönelik uzaktan Whatsapp destek hattımız aracılığı ile Online Nakliyat Ekspertiz hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı online uzaktan görüp fiyat teklifimizi sunuyoruz.

  İstanbul Evden Eve Nakliyat Korona Virüs Önlemi

  İstanbul Evden Eve Nakliyat Korona Virüs Önlemi alınarak her türlü eşyanız ev eşyalarınız özenle taşnır. İstanbul’da Virüs önlemi alan nakliyat şirketi arıyorsanız Nakliye şirketimiz sizin için en Profesyonel taşıma hizmetini sunacaktır.

  İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

  Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


  Profesyonellerin Tercihi Kozcuoğlu Evden Eve Nakliye Şirketi ile Koronavirüs Tedbirleri alınarak güvenle taşının.


  Korona Virüs Tedbirleri ile Taşınmak Nasıl Olur?

  Korona Virüs Tedbirleri alan (Maske, Tulum, Eldiven) Ekip ve Ekipmanlarla tedbir alınarak olur. Maskeli nakliye ekibi, Tulumlu nakliyat personeli ve eldivenli taşıma elemanları ile taşınmak sağlıklı olur. Kozcuoğlu Nakliye şirketimiz her aşamadan güvenle tedbirleri uygular.

  Koronavirüs Sürecinde ev taşımak Nasıldır?

  Korona Virüs sürecinde ev taşımak dikkat edilmesi gereken bir konudur. Hijyene dikkat edilerek ev taşıma hızlı ve pratik bir şekilde olur. Oldukça sağlıklı ve temiz nakliyat serüveni ile başarıyla tamamlanır.

  Korona Virüs Tedbiri Alan Nakliye Şirketi Hangisi?

  Korona Virüs Tedbirleri alan nakliye şirketi Kozcuoğlu Nakliyat şirketidir. Temiz nakliye ekip ve ekipmanları ile birlikte taşıma gerçekleşir. Ambalaj ve paketleme malzemeleri ultraviyone ve dezenfekte ile temizlenir. Temiz nakliyat ambalaj ve paketleme gereçleri ile oldukça hijyenik taşıma hizmeti alacaksınız.

  Virüs Sürecinde Nakliyat Firması Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  Covid-19 Virüs sürecinde nakliyat firması seçimi hijyenik taşıma aşamalarına bakılarak yapılabilir. Temiz nakliyat ekip ve ekipmanları dezenfekteli olan Korona virüs tedbirleri alan İstanbul evden eve nakliyat şirketlerini tercih etmelisiniz.

  Korona Virüs Tedbirleri ile ev taşıma fiyatları ne kadar?

  Pandemi sürecinde koronavirüs tedbirleri ile ev taşıma fiyatları normal nakliye ücretlerimiz baz alınarak uygulanır. Nakliye süreci boyunda Ortamın ve aracın dezenfekte edilmesi ve personel ekipmanları dahil, her aşamada gerekli bütün tedbirlerin maliyetleri ile birlikte karşılıyoruz. Her şey dahil tek fiyat güvencesi ile çalışmaktayız. Müşterilerimizden ek bir ücret talep etmiyoruz.  Etiketler: , ,

  Hemen Fiyat Teklifi Al

  Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir