Evden eve nakliyat sözleşmesi İstanbul nakliyat taşıma sözleşmesi pdf örnek ev ofis taşıma Şehiriçi taşıma ve Şehirlerarası nakliyat sözleşmesi word indir. Kozcuoğlu evden eve nakliyat şirketimiz İstanbul ve tüm Türkiye geneli büyük bir özenle sürdürdüğü taşımacılık hizmetlerinde sözleşme düzenler. Aşağıda farklı alanlarda sunduğumuz hizmetler için düzenlenmiş, nakliye sözleşme örnekleri inceleyebilirsiniz.

evden eve nakliyat sözleşmesi İstanbul nakliyat sözleşmesi
evden eve nakliye sözleşmesi İstanbul nakliyat sözleşmesi

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde hemen hemen bütün ilçe ve semtlerde sunmuş olduğumuz nakliye hizmetleri için yazılı imzalı nakliye sözleşmesi düzenliyoruz. Sektörümüz gerçekten işten anlamayan ve etik olmayan yöntemlerle çalışan merdiven altı bir nakliye elemanları yer almaktadır. Bunların bazıları kendilerine firma veya şirket demektedirler. Oysa ki tek amaçları halkın parasını koparmak ve karşılığında niteliği olmayan çalışmalar yapmaktır. Nitekim yaptıkları ile insanları mağdur etmektedirler. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz sektörde yer alan kirliliği ve sürdürülen niteliksiz taşıma hizmetlerinin yerine, güvenli, verimli ve sürdürülebilir taşımacılık hizmetleri sunar. Bunları gerçekleştirirken de resmi bir şekilde yapmaktayız. Bu anlamda evet, şehir içi taşıma sözleşmesi düzenliyoruz.

Şehiriçi Nakliyat Sözleşmesi

Şehiriçi nakliyat sözleşmesi düzenlemelerini daha çok İstanbul’da sürdürmekteyiz. Tarafımıza iletilen talepler doğrultusunda farklı şehir ve büyükşehirlerimizde şehir içi taşıma araçlarımız ile nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz. Düzenlediğimiz nakliye çalışmaları normal firmaların sunmuş olduğu taşıma değildir. Taşımacılık hizmetlerimizin ücreti normal piyasa fiyatlarının da altındadır. Fakat kalite olarak çok daha üstünde nakliye hizmetleri sunuyoruz. Nitekim nakliye çalışmalarımız güvenli ve garantilidir. Bu doğrultuda sigortalı nakliyat ve nakliyat sözleşmesi düzenliyoruz. Anlaşmazlıklarda ve yanlış anlaşılmalarda yazılı sözleşme her iki taraf için bir bağlayıcı unsur olmaktadır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Şehirlerarası evden eve nakliyat sözleşmesi ile İstanbul’dan Ankara İzmir Antalya Bursa başta olmak üzere bir çok şehre ev ofis taşıma veya parça eşya taşımacılığı hizmetleri sürdürmekteyiz. Şehirden şehire taşınmak düşünüldüğünün aksine çok rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleştir. En azından bizim açımızdan ve Kozcuoğlu Nakliyat şirketi farkı ile bunu yaşayacaksınız. Bizim için öncelikle memnuniyet ve güvenlik ilk sıralarda gelir. Bizim için gerçek manada maddiyat son aşamada sunduğumuz hizmetin hak edeceğimiz bedelidir. Tereddütte kalmayın arayın uzun yıllar beraber çalışacağımız bir dostluğa ilk adımı atın.

Şehirler Arası Nakliye Sözleşmesi

Şehirler arası nakliyat sözleşmesi düzenliyoruz. İstanbul’daki semtlerimizden Türkiye’mizin dört bir yanına taşınacaklar için Şehirler arası taşıma sözleşmesi düzenlemekteyiz. Aşağıda İstanbul Anadolu yakası evden eve nakliyat ilçeleri ve Avrupa Yakası ilçelerimizin yanında şehirlerimiz de sıralanmıştır. Kapsamlı bir şekilde yurdun dört bir yanında nakliye hizmetlerini büyük bir özveri ve aşk ile sürdüren şirketimiz ile taşının rahat edin.

İstanbul Anadolu Yakası Şehiriçi Nakliyat Sözleşmesi

Adalar, Ataşehir , Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar da nakliyat sözleşmesi düzenliyoruz.


Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi pdf

Taşıma işlemlerimizin öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı görüp bir ön inceleme ve değerlendirme fırsatı buluyoruz. Bu sayede taşımasını yapacağımız plan ve programı belirlemiş oluruz. Ardından evden eve taşıma sözleşmesi düzenliyoruz. Her iki tarafın da imzasından sonra belirlenen gün ve saatte taşıma işlemlerini yapıyoruz.


Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi word

Evden eve nakliye sözleşmesi word formatında indirilebilir. Okunabilir düzenlenebilir. Her iki taraf müşteri ve nakliye şirketi için düzenlenecek olan bu sözleşme imza aşamasında taraflardan birinin itirazı ile değiştirilebilir. Karşılıklı mutabık kalındıktan sonra nakliye sözleşmesi imza altına alınarak kesinleşmiş olur. Söz konusu sözleşme müşteri lehine olup her iki tarafı da bağlar nitelikte resmi bir belgedir.


Uluslararası Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Uluslararası evden eve nakliye sözleşmesi ile taşıması yapılacak olan eşyalarınız gümrüklü veya gümrüksüz bütün iş ve işlemleri net bir şekilde kapsar. Taşımanın resmiyeti ve eşyaların güvenliği için düzenlediğimiz Uluslararası Nakliyat sözleşmesi ile daha güvenli nakliye hizmeti almış olacaksınız. Var olan Uluslararası taşımacılık sözleşmesi dışında ayrıca Sigortalı Nakliyat sözleşmesi de düzenliyoruz. Nakliye aşamasında ve Karayolunda seyir halinde ikin eşyalarınız güvence ve teminat altına alınmış olur. Kozcuoğlu Nakliyat şirketimiz tüm evrene güven taşır.


Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.